Vakantie
        met kinderen

Reisaanbod jeugdkamp, zomerkamp

Simbo KiddyKidz: vakanties in Nederland voor kinderen van 4-7 en 7-10 jaar. De vakanties bieden alle soorten activiteiten die kinderen in deze leeftijdsgroep leuk vinden zoals; paardrijden, adventure, creatieve activiteiten, survival, zeilen, surfen en dierenverzorgen in een dierentuin. De vakanties hebben een duur van 3 tot 7 dagen en zijn geheel inclusief (verblijf, alle maaltijden, tussendoortjes etc).

Simbo Dynamigo: vakanties voor kinderen en jongeren van 10-13 en 13-16 jaar. De vakanties vinden plaats op verschillende locaties in Nederland en Europa en bieden activiteiten zoals: paardrijden, adventure, creatieve activiteiten, duiken, parapentevliegen, een taal leren, survival, zeilen, kitesurfen, strand, skiën en snowboarden, strand & uitgaan en dierenverzorgen in een dierentuin. De vakanties hebben een duur van 7 dagen tot 2 weken en zijn geheel inclusief.

Vinea Vakanties, de leukste jeugd- en jongerenvakanties door heel Europa voor kinderen en jongeren van 7 t/m 19 jaar. Vinea organiseert in de zomer allerlei soorten jeugdkampen. Of je nu wilt survivallen, raften, paardrijden, surfen, kiten, parapenten, een taal leren, zeilen of lekker relaxen: bij Vinea jeugdkampen kan dit allemaal! Een jeugdkamp met leeftijdsgenoten die het leuk vinden om met een groep gezellige en actieve dingen te doen. De vakanties zijn opgedeeld in 5 leeftijdscategorieën: 7-10, 10-12, 12-14, 14-16 en 16-19 jaar.

YEYO: super leuke jeugdvakanties in Nederland en België. Een musicalCamp, een heerlijke week met veel strandspelen of een spannend zeil/zwerfkamp in Flevoland. Wil je echt op avontuur, dan kan je ook met de bus naar België voor een outdoor week. Je mag met je broer, zus, vriend of vriendin samen op vakantie komen, maar alleen kan natuurlijk ook. Tijdens je vakantie leer je veel nieuwe vrienden kennen. De vakanties van YEYO zijn opgedeeld in 4 leeftijdscategorieën: 10-12, 12-14, 14-16 en 16-19 jaar. Voor alle leeftijdsgroepen zijn er vakanties naar Nederland en België. De 14-16 en 16-19 jarigen kunnen ook op vakantie naar Spanje, Italië of Frankrijk.

Simbo FreeStyle jongerenvakanties: vakanties in Nederland en Europa voor jongeren van 16-19 jaar. De vakanties bieden activiteiten zoals; paardrijden, adventure, duiken, parapentevliegen, een taal leren, survival, zeilen, kitesurfen, strand, skiën en snowboarden en strand & uitgaan. De vakanties hebben een duur van 7 dagen tot 2 weken en zijn geheel inclusief.

Junior Surfcamp in Moliets, aan de Frans Atlantische kust. Voor iedereen tussen de 13 en 16 jaar die graag wil (leren) surfen. We gaan elke dag het water in, maar we gaan ook andere spannende en leuke activiteiten doen. Het camp is inclusief gebruik van de surfboards, bodyboards, skimboards en uiteraard wetsuits. Naast al het surfmateriaal beschikken we over een compleet pakket van sportartikelen om je nooit te laten vervelen. Het camp is in handen van onze ervaren crew, de kookploeg staat garant voor gezonde kost en de gediplomeerde surfleraren voor de lessen!

Ponykampen van Trailfinders: verschillende jeugdkampen met leuke activiteiten. Ze hebben onder andere een Ponykamp in Brabant met spannende activiteiten voor de jeugd van 10 tot 17 jaar. Een Ponykamp/Ruiterkamp in Brabant, op de grens van België en Nederland: Ponykamp 6 tot 16 jaar, Ruiterkamp 15 tot en met 17 jaar. En een Ponykamp in België: avontuurlijke Ritten in de Ardennen (leeftijd 12 t/m 18 jaar).

Mambo Jeugdvakanties (vanaf 16 jaar). Wil jij voor het eerst zonder je ouders op vakantie? Dan kost het je misschien moeite om ze ervan te overtuigen dat jij volwassen genoeg bent om zelfstandig op vakantie te gaan. Je ouders willen wellicht dat je onder begeleiding op vakantie gaat, maar jij hebt geen zin in al die regeltjes, bedtijden en kinderachtige spelletjes. Mambo heeft nu ook jeugdvakanties. Er gaan leuke reisleiders mee die er samen met jou en je reisgenoten een geweldige jeugdvakantie van maken. En je hoeft niet bang te zijn voor kinderachtige regeltjes en spelletjes. We maken er gewoon een mooie vakantie van, en wanneer we op een feestje zijn waar het pas gezellig wordt om 02.00 uur, dan blijven we gewoon! Maar natuurlijk zorgen onze reisleiders er ook voor dat je na een superleuke uitgaansavond weer veilig op de camping terugkomt.

Tjau! Tours Jongerenreizen: kant en klaar ingerichte tenten op jongerencampings in Europa. De tenten zijn geschikt voor maximaal 5 personen en van alle gemakken voorzien inclusief koelkast, keukenkast, fornuis, bedden, etc. Op de camping heeft Tjau! Tours haar eigen schaduwrijke plaatsen op een speciaal jongerenveld. Je leert zo dus snel andere jongeren kennen om jouw vakantie mee door te brengen en samen de vetste feesten te bezoeken en activiteiten te ondernemen.
Copyright © Leukevakantiesmetkinderen.nl